Zadzwoń: +48 61/ 622 69 85

Kariera

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem z młodym, kreatywnym zespołem konsultantów. Stawiamy na wzajemne zaufanie, szacunek oraz duch pracy zespołowej. Każdego dnia otwierają się przed nami nowe możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

Jak wygląda praca w ITTI?

Nasza praca jest różnorodna i wymaga współdziałania osób o zróżnicowanym przygotowaniu zawodowym i różnorodnych kwalifikacjach. Co więcej, ściśle współpracujemy z klientami, dzieląc się z nami widzą i pasją do osiągania właściwych rezultatów. Jeśli jesteś osobą zaangażowaną i kreatywną i angażujesz się w pracę zespołu, konieczne zgłoś się do nas.

Aktualne oferty pracy:

Jeżeli jesteś zainteresowany(-na) pracą w naszym zespole, kliknij przycisk „Aplikuj” pod wybraną ofertą.

Konsultant IT – Analityk Poznań
Lokalizacja: Poznań, nr ref. KA/IT-03/01/2017

Oczekiwania:

  • ukończone studia (preferowane kierunki studiów: informatyka, matematyka, fizyka)
  • znajomość zagadnień architektury systemów informatycznych
  • znajomość zagadnień z obszaru inżynierii oprogramowania
  • znajomość pakietu Office
  • samodzielność, analityczne myślenie, dociekliwość
  • podstawowa wiedza z zakresu architektury systemów (projektowania systemów informatycznych)
  • podstawowa znajomość SQL i relacyjnych baz danych
  • mile widziane będzie zawodowe doświadczenie na stanowisku analityka w obszarze zbierania wymagań

Zakres zadań na tym stanowisku:

  • udział w projektach doradczych, (np. opracowywanie dokumentów strategicznych, studiów wykonalności) dla klientów biznesowych i administracji publicznej;
  • wsparcie klienta w realizacji projektów, np. analiza wymagań, projekty techniczne, projektowanie architektury korporacyjnej;

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy;
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;
  • możliwość udziału w projektach polskich i zagranicznych o charakterze biznesowym, wdrożeniowym oraz badawczym;
  • miła atmosfera pracy;
  • profesjonalne szkolenia;
  • możliwość zatrudnienia na pełen etat lub część etatu.

Oferty proszę składać na adres kariera@itti.com.pl. W temacie wiadomości proszę podać numer referencyjny stanowiska.

Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Lokalizacja: Poznań, nr ref. 01/ZI-1/01/2017

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w zakresie składania ofert (zamówienia publiczne i niepubliczne);
  • znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i powiązanych aktów wykonawczych;
  • wiedza związana z zasadami sporządzania dokumentacji przetargowej;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie MS Word i MS Excel;
  • kreatywność i zdolność analitycznego myślenia;
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

  • monitorowanie rynku zamówień publicznych;
  • udział w procesie ofertowania (w ramach zamówień publicznych i niepublicznych);
  • podejmowanie działań uzupełniających w trakcie postępowania i po złożeniu oferty – m.in. uzupełnianie dokumentów, dostarczenie dodatkowych informacji, przygotowywanie wyjaśnień, redagowanie pism urzędowych;
  • archiwizacja dokumentacji ofertowej;
  • aktualizacja baz danych powiązanych z działaniami ofertowymi;
  • przygotowywanie analiz, raportów i zestawień dotyczących złożonych ofert;
  • redagowanie zapytań ofertowych.

Oferujemy:

  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników;
  • miłą atmosferę pracy.

Starszy Konsultant – Analityk IT/ Architekt IT Poznań
Lokalizacja: Poznań, nr ref. SKA/IT-02/01/2017

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)
  • co najmniej 3 lata doświadczenia jako analityk biznesowy, architekt IT lub konsultant w obszarze tworzenia architektury systemów IT lub wdrożeń systemów informatycznych (np. projektowanie, architektura systemów IT, tworzenie aplikacji, doradztwo, wsparcie użytkowników itp.);
  • znajomość rozwiązań różnych dostawców z zakresu np. Business Intelligence, ETL, hurtowni danych, big data, portal, GIS;
  • Znajomość BPMN i UML (modelowanie procesów biznesowych, dekompozycja systemów IT);
  • umiejętność tworzenia dokumentów analitycznych;
  • znajomość metodyk zarządzania projektami (np. PRINCE2)
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • nastawienie na pracę zespołową.

  • udział w projektach doradczych dla klientów biznesowych i administracji publicznej,
  • projektowanie rozwiązań IT (tworzenie koncepcji i dokumentacji przetargowej),
  • dokumentowanie procesów biznesowych,
  • nadzorowanie procesu wytwarzania rozwiązań IT na poszczególnych etapach realizacji.

Oferujemy:

Projektujemy innowacyjne rozwiązania w IT i telekomunikacji. Doradzamy, jak z nich korzystać w praktyce biznesowej. Tworzymy przyjazne aplikacje, przede wszystkim w technologiach web i mobilnych.

ITTI Sp. z o.o.

ul. Rubież 46
61-612Poznań

tel. +48 61 622 69 85
fax. +48 61 622 69 73

Follow US

Dział handlowy

Dane rejestracyjne spółki

Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000186080
NIP: 781-10-19-801
REGON: 630400909

Kapitał Zakładowy: 1 295 000 PLN