kariera itti

Dlaczego warto z nami pracować?

Rozmawiamy z Klientem jego językiem. Wsłuchujemy się w Jego potrzeby i problemy biznesowe.  Checmy go dobrze zrozumieć zanim zaproponujemy rozwiązanie, które dostarcza realnych i trwałych korzyści biznesowych 

Angażujemy się w realizowane działania i poświęcamy im cały nasz zapał, wyobraźnię, intelekt i talenty. Wierzymy w to, co robimy dzięki czemu praca daje nam radość i satysfakcję.

Relacja z klientem, Członkami zespołu i Partnerami jest dla nas ważniejsza niż krótkoterminowy zysk. Dostarczamy wartość, nawet jeżeli krótkoterminowo nie jest to dla nas najbardziej korzystne – gdy trzeba mówimy nie

Wartość dla klienta

Rozmawiamy z Klientem jego językiem. Wsłuchujemy się w Jego potrzeby i problemy biznesowe. Chcemy go dobrze zrozumieć zanim zaproponujemy rozwiązanie, które dostarcza realnych i trwałych korzyści biznesowych. 

Pasja i zaangażowanie zespołu

Angażujemy się w realizowane działania i poświęcamy im cały nasz zapał, wyobraźnię, intelekt i talenty. Wierzymy w to, co robimy dzięki czemu praca daje nam radość i satysfakcję.

Odpowiedzialność i uczciwość

Relacja z klientem, Członkami zespołu i Partnerami są dla nas ważniejsza niż krótkoterminowy zysk. Dostarczamy wartość, nawet jeżeli krótkoterminowo nie jest to dla nas korzystne. Jednak gdy trzeba, mówimy nie.

Nasze liczby

Zostań częścią zespołu!


Działamy od 1996 roku na rynku usług IT. Byliśmy wielokrotnie nagradzani za innowacyjność i skuteczność. Współpracujemy blisko również ze środowiskiem akademickim – wierzymy w młode talenty.

pracowników w dwóch filiach
zespołów projektowych
zakończonych projektów

REKRUTUJEMY!

Aktualne oferty 


Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Nie znalazłeś oferty pasującej do Twoich umiejętności i doświadczeń, a chciałbyś do nas dołączyć? Nic straconego! Napisz do nas, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie miejsce w zespole!

Research Analyst [R&D]
REGULAR

Pozyskiwanie i realizacja projektów  w międzynarodowym środowisku

Administrator IT/
Kierownik Zespołu Wsparcia IT

Obowiązki Administratora IT wraz z rolą Kierownika Zespołu Wsparcia IT

Java Developer [Space]
Senior

Praca w projektach dla Europejskiej Agencji Kosmicznej

Benefity

Nie samą pracą człowiek żyje! Doskonale o tym wiemy, dlatego staramy się troszczyć o Naszych pracowników i chcemy, aby mogli połączyć pracę ze wszystkimi innymi, ważnymi aspektami życia.

Ambitne projekty

Celujemy wysoko – w gronie naszych klientów jest m.in. Europejska Agencja Kosmiczna, Europejska Agencja Obrony czy Komisja Europejska, a przy tworzeniu oprogramowania sięgamy po nowe technologie.

Dobry start

Dbamy o szybkie i skuteczne wdrożenie na stanowisku oraz działanie w nowym środowisku już od pierwszego dnia – wspieramy i szkolimy, dostarczamy wiedzy o zwinności, organizowaniu spotkań czy zarządzaniu projektami.

Premia za polecenie

Jeśli wśród naszych ofert pracy znajdziesz profil idealnie pasujący do osoby, którą znasz – poleć mu pracę z Nami, a my nagrodzimy Ciebie!

Budżet szkoleniowy

Stawiamy na ciągły rozwój pracowników. Chcesz zakupić literaturę, kursy lub wziąć udział w branżowych konferencjach? Żaden problem!

Karty Multisport

Dbamy nie tylko o rozwój umysłowy – ale także fizyczny. Dlatego dofinansowujemy karty Multisport – korzystaj z tysięcy obiektów sportowych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna

Wybierz pakiet usług opieki medycznej dostosowany do potrzeb Twoich i Twoich bliskich. Korzystaj z teleporad lub stacjonarnych placówek w całej Polsce.

Pyszna kawa

Zawsze dobrej jakości ziarna kawy do ekspresu. Masz ochotę na latte? Cappuccino? Mleko bez laktozy? Zawsze znajdziesz wszystko w naszej kuchni.

Elastyczne godziny

Dostosuj swój rytm dnia do pracy. Przychodź wcześniej, albo pośpij chwilę dłużej :) Musisz pilnie coś załatwić? Daj znać swojemu liderowi!

Chillout

Czasem po prostu trzeba złapać chwilę oddechu. Dlatego w wolnej chwili gramy w piłkarzyki albo na Playstation.

Jak działamy

Proces rekrutacji


Cenimy Twój czas, dlatego skracamy proces rekrutacji do minimum. Wierzymy, że lepiej popracować razem i sprawdzić się w działaniu niż prowadzić długi proces. Sprawdź, jak to działa!

1. Aplikacja

Wyślij do nas swoje CV. Jeśli dopasujemy Twoje umiejętności do aktualnych rekrutacji – na pewno się odezwiemy i zaprosimy Cię na rozmowę do Naszego biura lub zdalnie.

2. Rozmowa

Bezpośrednio z Liderem zespołu lub Liderem Technicznym porozmawiamy o nas i o Tobie. Rozwiążemy wspólnie kilka zadań technicznych. Jeśli nie jesteś z Poznania możemy porozmawiać w formie wideokonferencji.

3. Ustalenia

W ciągu maksymalnie 5 dni od spotkania dostaniesz od nas odpowiedź. Zaprosimy Cię na demo day lub od razu na ustalenie szczegółów i załatwienie formalności.

4. Onboarding

Witaj w ITTI! Pierwszego dnia zapoznasz się z Naszą firmą, Twoim nowym zespołem i projektem

Zwiększ nasze liczby

Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from. Build your website using a fully visual interface, using our revolutionary page & header builder.

lat doświadczenia
członków zespołu
ukończonych projektów

Dlaczego warto z nami pracować?

01.

Wartość dla klienta

Rozmawiamy z Klienetem jego językiem. Wsłuchujemy się w jego potrzeby i problemy biznesowe. Chcemy go dobrze zrozumieć zanim zapronujmey rozwiązanie, które dostarcza realnych i trwałych korzyści biznesowych

02.

Pasja i zaangażowanie zespołu

Angażujemy się w realizowanie działania i poświecamy im cały nasz zapał, wyobraźnię, intelekt i talenty. Wierzymy w to co robimy dzięki czemu praca daje nam radość i satysfakcję.

03.

Odpowiedzialność i uczciwość

Relacja z Klientem, członkami zespołu i partnerami jest dla nas ważniejsza niż krótkoterminowy zysk. Dostarczamy wartość, nawet jeżeli krótko-terinowa nie jest dla nas najbardziej korzystne – gdy trzeba mówimy nie.

Aplikuj

Dołącz do Nas!


Prosimy o zamieszczenie w CV zgodę na przewarzanie danych osobowych przez ITTI Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko oraz, opcjonalnie, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Rekrutacja:

  ul. Rubież 46, 61-612 Poznań

  Dane rejestracyjne spółki


  Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000186080

  NIP: 781-10-19-801
  REGON: 630400909

  Kapitał Zakładowy: 1 295 000 PLN

  Usługi


  Java Spring

  React.js

  Node.js

  Android

  React Native

  Architektura IT

  Modelowanie procesów

  Projektowanie UX/UI

  Biometria

  Sensory CBRN

  Sieci sensorów

  Detekcja obiektów

  Copyright © 2021 ITTI Sp. z o.o. Polityka Prywatności