REKRUTUJEMY!

Aktualne oferty


Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Nie znalazłeś oferty pasującej do Twoich umiejętności i doświadczeń, a chciałbyś do nas dołączyć? Nic straconego! Napisz do nas, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie miejsce w zespole!

Analityk systemowy 
junior/regular

Daj się porwać w kosmiczną przygodę wraz z zespołem SPACE!

Analityk biznesowo-systemowy
junioR/REgular

Rozwijaj swoje umiejętności  w projektach komercyjnych dla klientów z różnych branż!

DevOps Engineer
regular

Wspieraj zespoły deweloperskie w zakresie instalacji i utrzymania środowisk! 

Wgryź się w kulturę ITTI


Jeśli chcesz poznać wszystkie wartości i zasady, na których opiera się nasza codzienna praca – zobacz ITTI Culture Book!

Czytaj

Benefity

Nie samą pracą człowiek żyje! Doskonale o tym wiemy, dlatego staramy się troszczyć o naszych pracowników i chcemy, aby mogli połączyć pracę ze wszystkimi innymi, ważnymi aspektami życia.

Budżet szkoleniowy

Stawiamy na ciągły rozwój pracowników. Chcesz zakupić literaturę, kursy lub wziąć udział w branżowych konferencjach? Żaden problem!

Karta Multisport

Dbamy nie tylko o rozwój umysłowy – ale także fizyczny. Dlatego dofinansowujemy karty Multisport – korzystaj z tysięcy obiektów sportowych w całej Polsce.

Wsparcie psychologa

Wiemy, że zdrowie psychiczne jest ważne i niezbędne do tego, aby czerpać satysfakcję z życia – w ITTI istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z porad psychologa. 

Prywatna opieka medyczna

Wybierz pakiet usług opieki medycznej dostosowany do potrzeb Twoich i Twoich bliskich. Korzystaj z teleporad lub stacjonarnych placówek w całej Polsce.

Praca w modelu hybrydowym

Łączymy pracę zdalną oraz pracę z biura  – doceniamy rezultaty Twojej pracy, niezależnie od tego skąd ją wykonujesz.

Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

Dostosuj swój rytm dnia do pracy. Przychodź wcześniej, albo pośpij chwilę dłużej :) Musisz pilnie coś załatwić? Daj znać swojemu liderowi!

Jak działamy

Proces rekrutacji


Cenimy Twój czas, dlatego skracamy proces rekrutacji do minimum. Wierzymy, że lepiej popracować razem i sprawdzić się w działaniu niż prowadzić długi proces. Sprawdź, jak to działa!

1. Aplikacja

Wyślij do nas swoje CV. Jeśli dopasujemy Twoje umiejętności do aktualnych rekrutacji – na pewno się odezwiemy i zaprosimy Cię na rozmowę do naszego biura lub zdalnie.

2. Rozmowa

Bezpośrednio z Liderem zespołu lub Liderem Technicznym porozmawiamy o nas i o Tobie. Rozwiążemy wspólnie kilka zadań technicznych. Jeśli nie jesteś z Poznania możemy porozmawiać w formie wideokonferencji.

3. Ustalenia

W ciągu maksymalnie 5 dni od spotkania dostaniesz od nas odpowiedź. Zaprosimy Cię na demo day lub od razu na ustalenie szczegółów i załatwienie formalności.

4. Onboarding

Witaj w ITTI! Pierwszego dnia zapoznasz się z naszą firmą, Twoim nowym zespołem i projektem

Zwiększ nasze liczby

Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from. Build your website using a fully visual interface, using our revolutionary page & header builder.

lat doświadczenia
członków zespołu
ukończonych projektów

Dlaczego warto z nami pracować?

01.

Wartość dla klienta

Rozmawiamy z Klienetem jego językiem. Wsłuchujemy się w jego potrzeby i problemy biznesowe. Chcemy go dobrze zrozumieć zanim zapronujmey rozwiązanie, które dostarcza realnych i trwałych korzyści biznesowych

02.

Pasja i zaangażowanie zespołu

Angażujemy się w realizowanie działania i poświecamy im cały nasz zapał, wyobraźnię, intelekt i talenty. Wierzymy w to co robimy dzięki czemu praca daje nam radość i satysfakcję.

03.

Odpowiedzialność i uczciwość

Relacja z Klientem, członkami zespołu i partnerami jest dla nas ważniejsza niż krótkoterminowy zysk. Dostarczamy wartość, nawet jeżeli krótko-terinowa nie jest dla nas najbardziej korzystne – gdy trzeba mówimy nie.

Dołącz do nas!

Katarzyna Jędrasik,

Specjalistka ds. rekrutacji


Rekrutacja:

  Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez ITTI Sp. z o. o.  znajdują się w Polityce Prywatności.

   

  ul. Rubież 46, 61-612 Poznań

  Dane rejestracyjne spółki


  Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000186080

  NIP: 781-10-19-801
  REGON: 630400909

  Kapitał Zakładowy: 1 295 000 PLN

  Usługi


  Java Spring

  React.js

  Node.js

  Android

  React Native

  Architektura IT

  Modelowanie procesów

  Projektowanie UX/UI

  Biometria

  Sensory CBRN

  Sieci sensorów

  Detekcja obiektów

  Copyright © 2021 ITTI Sp. z o.o. Polityka Prywatności