kariera itti

Dlaczego warto z nami pracować?

Rozmawiamy z Klientem jego językiem. Wsłuchujemy się w Jego potrzeby i problemy biznesowe.  Checmy go dobrze zrozumieć zanim zaproponujemy rozwiązanie, które dostarcza realnych i trwałych korzyści biznesowych 

Angażujemy się w realizowane działania i poświęcamy im cały nasz zapał, wyobraźnię, intelekt i talenty. Wierzymy w to, co robimy dzięki czemu praca daje nam radość i satysfakcję.

Relacja z klientem, Członkami zespołu i Partnerami jest dla nas ważniejsza niż krótkoterminowy zysk. Dostarczamy wartość, nawet jeżeli krótkoterminowo nie jest to dla nas najbardziej korzystne – gdy trzeba mówimy nie

Wartość dla klienta

Rozmawiamy z Klientem jego językiem. Wsłuchujemy się w Jego potrzeby i problemy biznesowe. Chcemy go dobrze zrozumieć zanim zaproponujemy rozwiązanie, które dostarcza realnych i trwałych korzyści biznesowych. 

Pasja i zaangażowanie zespołu

Angażujemy się w realizowane działania i poświęcamy im cały nasz zapał, wyobraźnię, intelekt i talenty. Wierzymy w to, co robimy dzięki czemu praca daje nam radość i satysfakcję.

Odpowiedzialność i uczciwość

Relacja z klientem, Członkami zespołu i Partnerami są dla nas ważniejsza niż krótkoterminowy zysk. Dostarczamy wartość, nawet jeżeli krótkoterminowo nie jest to dla nas korzystne. Jednak gdy trzeba, mówimy nie.

Nasze liczby

Zostań częścią zespołu!


Działamy od 1996 roku na rynku usług IT. Byliśmy wielokrotnie nagradzani za innowacyjność i skuteczność. Współpracujemy blisko również ze środowiskiem akademickim – wierzymy w młode talenty.

pracowników w dwóch filiach
zespołów projektowych
zakończonych projektów

REKRUTUJEMY!

Aktualne oferty 


Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Nie znalazłeś oferty pasującej do Twoich umiejętności i doświadczeń, a chciałbyś do nas dołączyć? Nic straconego! Napisz do nas, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie miejsce w zespole!

Java (OSGi) Developer
SENIOR

Praca w projektach dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Project Manager [IT]
Senior

Kierowanie dużymi projektami w międzynarodowym środowisku.

Java Developer
SENIOR

Budowa zaawansowanego systemu enterprise klasy WMS/MES.

Java (OSGi) Developer
Regular

Praca w projektach dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Product Owner
Regular

Realizacja projektów m.in. na zlecenie Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Java Developer
regular

Budowa zaawansowanego systemu enterprise klasy WMS/MES.

Android Developer
Senior

Aplikacje mobilne dla autorskiego systemu magazynowo-produkcyjnego. 

Analityk Systemowy
Regular

Projekty dla prestiżowych klientów, m.in. Europejskiej Agencji Kosmicznej.

QA Engineer
Senior

Współtworzenie i doskonalenie procesu zapewnienia jakości.

Jak działamy

Proces rekrutacji


Cenimy Twój czas, dlatego skracamy proces rekrutacji do minimum. Wierzymy, że lepiej popracować razem i sprawdzić się w działaniu niż prowadzić długi proces. Sprawdź, jak to działa!

1. Aplikacja

 Wyślij do nas swoje CV. Jeśli dopasujemy Twoje umiejętności do aktualnych rekrutacji – na pewno się odezwiemy i zaprosimy Cię na rozmowę do Naszego biura.

2. Rozmowa

Bezpośrednio z Liderem zespołu porozmawiamy o nas i o Tobie. Rozwiążemy wspólnie kilka zadań technicznych. Jeśli nie jesteś z Poznania możemy porozmawiać w formie wideokonferencji.

3. Ustalenia

W ciągu maksymalnie 5 dni od spotkania dostaniesz od nas odpowiedź. Zaprosimy Cię na ustalenie szczegółów i załatwienie formalności.

4. Onboarding

Witaj w ITTI! Pierwszego dnia zapoznasz się z Naszą firmą, Twoim nowym zespołem i projektem

Benefity

Nie samą pracą człowiek żyje! Doskonale o tym wiemy, dlatego staramy się troszczyć o Naszych pracowników i chcemy, aby mogli połączyć pracę ze wszystkimi innymi, ważnymi aspektami życia.

Elastyczne godziny

Dostosuj swój rytm dnia do pracy. Przychodź wcześniej, albo pośpij chwile dłużej :)

Budżet szkoleniowy

Stawiamy na ciągły rozwój pracowników. Chcesz zakupić literaturę, kursy lub wziąć udział w branżowych konferencjach? Żaden problem!

Karty Multisport

Dbamy nie tylko o rozwój umysłowy – ale także fizyczny. Dlatego dofinansowujemy karty Multisport – korzystaj z tysięcy obiektów sportowych w całej Polsce.

Pyszna kawa 

Masz ochotę na Latte? Cappuccino? Mleko bez laktozy? W naszej kuchni zawsze znajdziesz dobrej jakości kawę z ekspresu.

Premia za polecenie

Jeśli wśród naszych ofert pracy znajdziesz profil idealnie pasujący do Twojego znajomego – poleć mu pracę z Nami, a my nagrodzimy Ciebie.

Chillout

Czasem po prostu trzeba chwilę odpocząć. Dlatego w wolnej chwili gramy w piłkarzyki albo na Playstation.

Wpływ na działanie

Masz ciekawy pomysł? Chcesz spróbować nowej technologii? A może chcesz o czymś opowiedzieć innym? Jesteśmy otwarci na inicjatywy i innowacyjność.

Wsparcie liderów

Pomysł? Problem? A może zwyczajnie potrzebujesz pogadać? Po prostu powiedz, na pewno pomożemy! A dodatkowo Twój lider zadba o rozwój i regularny feedback.

Imprezy integracyjne

tworzymy zgrany zespół – zarówno w pracy jak i po godzinach. Planszówki, strzelnica a może karaoke? Regularnie spędzamy ze sobą czas nie tylko w biurze.

Zwiększ nasze liczby

Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from. Build your website using a fully visual interface, using our revolutionary page & header builder.

lat doświadczenia
członków zespołu
ukończonych projektów

Dlaczego warto z nami pracować?

01.

Wartość dla klienta

Rozmawiamy z Klienetem jego językiem. Wsłuchujemy się w jego potrzeby i problemy biznesowe. Chcemy go dobrze zrozumieć zanim zapronujmey rozwiązanie, które dostarcza realnych i trwałych korzyści biznesowych

02.

Pasja i zaangażowanie zespołu

Angażujemy się w realizowanie działania i poświecamy im cały nasz zapał, wyobraźnię, intelekt i talenty. Wierzymy w to co robimy dzięki czemu praca daje nam radość i satysfakcję.

03.

Odpowiedzialność i uczciwość

Relacja z Klientem, członkami zespołu i partnerami jest dla nas ważniejsza niż krótkoterminowy zysk. Dostarczamy wartość, nawet jeżeli krótko-terinowa nie jest dla nas najbardziej korzystne – gdy trzeba mówimy nie.

Aplikuj

Dołącz do Nas!


Prosimy o zamieszczenie w CV zgodę na przewarzanie danych osobowych przez ITTI Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko oraz, opcjonalnie, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Rekrutacja:

ul. Rubież 46, 61-612 Poznań

Dane rejestracyjne spółki


Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000186080

NIP: 781-10-19-801
REGON: 630400909

Kapitał Zakładowy: 1 295 000 PLN

Usługi


Java Spring

React.js

Node.js

Android

React Native

Architektura IT

Modelowanie procesów

Projektowanie UX/UI

Biometria

Sensory CBRN

Sieci sensorów

Detekcja obiektów

Copyright © 2020 iTTi Sp. z o.o. Polityka Prywatności