o nas

Wspieramy procesy biznesowe Naszych klientów

Od ponad 20 lat wspieramy firmy i instytucje korzystające z nowoczesnych rozwiązań IT. Dbamy o to, żeby technologia faktycznie wspomagała działalność naszych klientów i dostarczała im realną wartość dodaną.

Rozmawiamy z Klientem jego językiem. Wsłuchujemy się w Jego potrzeby i problemy biznesowe.  Checmy go dobrze zrozumieć zanim zaproponujemy rozwiązanie, które dostarcza realnych i trwałych korzyści biznesowych 

Angażujemy się w realizowane działania i poświęcamy im cały nasz zapał, wyobraźnię, intelekt i talenty. Wierzymy w to, co robimy dzięki czemu praca daje nam radość i satysfakcję.

Relacja z klientem, Członkami zespołu i Partnerami jest dla nas ważniejsza niż krótkoterminowy zysk. Dostarczamy wartość, nawet jeżeli krótkoterminowo nie jest to dla nas najbardziej korzystne – gdy trzeba mówimy nie

Wartość dla klienta

Rozmawiamy z Klientem jego językiem. Wsłuchujemy się w Jego potrzeby i problemy biznesowe. Chcemy go dobrze zrozumieć zanim zaproponujemy rozwiązanie, które dostarcza realnych i trwałych korzyści biznesowych 

Pasja i zaangażowanie zespołu

Angażujemy się w realizowane działania i poświęcamy im cały nasz zapał, wyobraźnię, intelekt i talenty. Wierzymy w to, co robimy dzięki czemu praca daje nam radość i satysfakcję.

Odpowiedzialność i uczciwość

Relacja z klientem, Członkami zespołu i Partnerami jest dla nas ważniejsza niż krótkoterminowy zysk. Dostarczamy wartość, nawet jeżeli krótkoterminowo nie jest to dla nas najbardziej korzystne – gdy trzeba mówimy nie

Czym sie zajmujemy

ITTI posiada dynamiczny zespół programistów (ZWO – Zespół Wytwarzania Oprogramowania) tworzący systemy IT począwszy od aplikacji desktopowych, aplikacji webowych czy mobilnych.

Systemy magazynowe

Wsparcie procesów biznesowych związanych z magazynem (np. rezerwacja, lokalizacja, przyjęcia, wydania, kompletacje)

Systemy produkcyjne

Wsparcie procesów biznesowych związanych z produkcją (np. receptury, harmonogramowanie, etapy produkcji)

Rozwiązania dla sektora kosmicznego

Rozwiazania IT dla sektora kosmiczego w obszarze EGSE, SSA i przy budowie polskiego satelity.

Systemy dedykowane

Systemy tworzone od zera zgodne ze specyficznymi wymaganiami klientów.

Biometria

Systemy identyfikacji osób bazujące na różnych modalnościach, algorytmy ewolucyjne w uczeniu maszynowym.

Internet of Things

Sensory IoT i ich wykorzystanie w systemach informatycznych do m.in. inteligentnego zarządzania procesami, stanami magazynowymi.

Cyberbezpieczeństwo

Audyt bezpieczeństwa systemów IT, testy penetracyjne oraz analiza złośliwego oprogramowania i realizacja narzędzi do jego wykrywania.

AI

Sztuczna inteligencja w systemach bezpieczeństwa i analizy dużych zbiorów danych oraz automatyzacji procesów.

tech stack

Nasze technologie


Wykorztujemy

nasz proces

Jak działamy?


W naszej pracy wykorzystujemy rozwiązania zwinne. Pozwala nam to na elastyczność i kreatywność w tworzeniu oprogramowania dostosowanego do potrzeb naszych Klientów. 

ANALIZA

Słuchamy Twoich potrzeb i problemów biznesowych


Zadajemy pytania, obserwujemy, robimy wszystko, by w pełni zrozumieć specyfikę pracy użytkownika, modelujemy procesy biznesowe, tworzymy persony oraz user stories.

PROJEKTOWANIE

Projektujemy rozwiązanie, które dostarczy realne korzyści


People in places doing stuff with things… ludzie, działania, środowisko i narzędzia – bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty zanim rozpoczniemy tworzenie oprogramowania.

IMPLEMENTACJA

Budujemy z dbałością o szczegóły


Dostarczamy najbardziej przydatne rozwiązania – usługi w chmurze, instalcję w siedzibie klienta czy udostępnienie pełnego kodu źródłowego.

wsparcie

Nie zostawiamy Cię z samym kodem


Optymalizacja, szkolenia, FAQs, pełne wsparcie. Nie zostawiamy Cie tylko z kodem, ale z działającym rozwiązaniem.

Zaufali Nam

Współpracujemy z ITTI od ponad roku już w kolejnym projekcie. Współpraca zawsze przebiegała na najwyższym poziomie przez cały okres trwania prac nad projektem. Na uwagę zasługuje ich indywidualne podejście do naszych problemów i fachowe doradztwo techniczne, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejny wspólny projekt.

Dr Marcin Śliwka
Prezes Zarządu Medrisk Sp. z o.o.

Dzięki indywidualnemu podejściu do naszych potrzeb, ITTI stworzyło dla nas funkcjonalny i intuicyjny system. Bardzo dobrze oceniam ich profesjonalizm i umiejętność rozwiązywania problemów, a także szeroką wiedzę techniczną. Praca nad całym projektem przebiegała sprawnie, terminowo i bez zakłóceń.

Jerzy Dłużak
Dyrektor DPS Konarskiego

Kilka lat temu tworzyłem wraz z ITTI innowacyjne rozwiązanie, funkcjonalny i intuicyjny system Mama Medstar służy mi każdego dnia.
Przebieg całego projektu oceniam na wzorowy, ITTI wykazało się dużym profesjonalizmem i zrozumieniem potrzeb. Jedną z największych zalet współpracy jest komunikacja, która do teraz przebiega w sposób płynny, w każdym momencie mogę liczyć na pomoc z ich strony.

Leszek Ernst

napisz do nas

Pozwól nam usprawnić Twój biznes


Masz pytania do Nas? Chcesz z nami współpracować?

Marketing i sprzedaż:
Sekretariat:

  ul. Rubież 46, 61-612 Poznań

  Dane rejestracyjne spółki


  Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000186080

  NIP: 781-10-19-801
  REGON: 630400909

  Kapitał Zakładowy: 1 295 000 PLN

  Usługi


  Java Spring

  React.js

  Node.js

  Android

  React Native

  Architektura IT

  Modelowanie procesów

  Projektowanie UX/UI

  Biometria

  Sensory CBRN

  Sieci sensorów

  Detekcja obiektów

  Copyright © 2021 ITTI Sp. z o.o. Polityka Prywatności