POZNAŃ

Inżynier rozwoju systemów

Regular


O Nas

Od 25 lat wspieramy firmy i instytucje korzystające z nowoczesnych rozwiązań IT. Dbamy o to, żeby technologia faktycznie wspomagała działalność naszych klientów i dostarczała im realną wartość dodaną. Chcesz być częścią naszego zespołu? Zapoznaj się z poniższą ofertą.

O zespole, do którego rekrutujemy

W ramach zespołu Communications & Computer Networks (CCN) realizujemy projekty nastawione na tworzenie innowacyjnych rozwiązań i produktów w konsorcjach międzynarodowych na zlecenie Komisji Europejskiej (KE) oraz Europejskiej Agencji Obrony (EDA) w obszarze cyberbezpieczeństwa sieci i systemów teleinformatycznych i telekomunikacyjnych.  

Zespół składa się obecnie  z 2 starszych inżynierów, 1 inżyniera, 1 młodszego inżyniera oraz 2 stażystów.

Zakres działań

Udział w realizacji 1-2 projektów z zakresu cyberbezpieczeństwa sieci i systemów teleinformatycznych i telekomunikacyjnych, przy  współpracy z pozostałymi członkami Zespołu.

Realizacja projektu składa się zwykle z trzech  zasadniczych elementów:

 • programowania wybranych elementów architektury systemu w określonym języku programowania lub w środowisku symulacyjnym

 • analiza literatury i dokumentacji technicznej

 • sporządzenia raportu z zakończonego etapu prac

Oczekiwania

 • 2-3 lata doświadczenia w pracy w charakterze programisty lub młodszego inżyniera

 • wykształcenie wyższe techniczne (telekomunikacja, informatyka, teleinformatyka, elektronika, automatyka, robotyka, elektrotechnika)

 • umiejętność programowania w C++ (mile widziane również inne: C, Python, Java)

 • umiejętność programowania w środowisku Linux

 • zainteresowanie i znajomość tematyki sieci teleinformatycznych oraz systemów radiokomunikacji ruchomej: technologii, standardów, protokołów sieciowych (Ethernet, TCP/IP, sieci SDN, LTE, 5G)

 • zainteresowanie i chęć rozwoju w tematyce cyberbezpieczeństwa w sieciach i systemach teleinformatycznych

 • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej

 • samodzielność i zaangażowanie

 • komunikatywność

 • umiejętność pracy w grupie

Mile widziane

 • umiejętność programowania w środowisku Qt

 • znajomość środowisk symulacyjnych (np. ns-3, Mininet)

 • znajomość systemów wirtualizacji i konteneryzacji (np. Docker)

Oferujemy

 • uczestnictwo w projektach badawczych oraz komercyjnych w międzynarodowym środowisku, w tym praca dla prestiżowych klientów, takich jak Europejska Agencja Obrony (EDA), Komisja Europejska (KE)

 • dedykowany budżet szkoleniowy na rozwój kompetencji

 • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników

 • możliwe formy zatrudnienia – umowa o pracę (na pełen etat) lub B2B

 • oraz to co wszyscy inni – playroom, owocowe wtorki, ekspres z dobrą kawą, karty Multisport/Benefit, ubezpieczenie zdrowotne, elastyczne godziny pracy

 • konkursy firmowe, parking firmowy

 • rekrutacja w toku

 • 6 500 net/B2B [30 days off]

 • lub UoP

APLIKUJ

Benefity

Nie samą pracą człowiek żyje! Doskonale o tym wiemy, dlatego staramy się troszczyć o Naszych pracowników i chcemy, aby mogli połączyć pracę ze wszystkimi innymi, ważnymi aspektami życia.

Ambitne projekty

Celujemy wysoko – w gronie naszych klientów jest m.in. Europejska Agencja Kosmiczna, Europejska Agencja Obrony czy Komisja Europejska, a przy tworzeniu oprogramowania sięgamy po nowe technologie.

Dobry start

Dbamy o szybkie i skuteczne wdrożenie na stanowisku oraz działanie w nowym środowisku już od pierwszego dnia – wspieramy i szkolimy, dostarczamy wiedzy o zwinności, organizowaniu spotkań czy zarządzaniu projektami.

Premia za polecenie

Jeśli wśród naszych ofert pracy znajdziesz profil idealnie pasujący do osoby, którą znasz – poleć mu pracę z Nami, a my nagrodzimy Ciebie!

Budżet szkoleniowy

Stawiamy na ciągły rozwój pracowników. Chcesz zakupić literaturę, kursy lub wziąć udział w branżowych konferencjach? Żaden problem!

Karty Multisport

Dbamy nie tylko o rozwój umysłowy – ale także fizyczny. Dlatego dofinansowujemy karty Multisport – korzystaj z tysięcy obiektów sportowych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna

Wybierz pakiet usług opieki medycznej dostosowany do potrzeb Twoich i Twoich bliskich. Korzystaj z teleporad lub stacjonarnych placówek w całej Polsce.

Pyszna kawa

Zawsze dobrej jakości ziarna kawy do ekspresu. Masz ochotę na latte? Cappuccino? Mleko bez laktozy? Zawsze znajdziesz wszystko w naszej kuchni.

Elastyczne godziny

Dostosuj swój rytm dnia do pracy. Przychodź wcześniej, albo pośpij chwilę dłużej :) Musisz pilnie coś załatwić? Daj znać swojemu liderowi!

Chillout

Czasem po prostu trzeba złapać chwilę oddechu. Dlatego w wolnej chwili gramy w piłkarzyki albo na Playstation.

Jak działamy

Proces rekrutacji


Cenimy Twój czas, dlatego skracamy proces rekrutacji do minimum. Wierzymy, że lepiej popracować razem i sprawdzić się w działaniu niż prowadzić długi proces. Sprawdź, jak to działa!

1. Aplikacja

Wyślij do nas swoje CV. Jeśli dopasujemy Twoje umiejętności do aktualnych rekrutacji – na pewno się odezwiemy i zaprosimy Cię na rozmowę do Naszego biura lub zdalnie.

2. Rozmowa

Bezpośrednio z Liderem zespołu lub Liderem Technicznym porozmawiamy o nas i o Tobie. Rozwiążemy wspólnie kilka zadań technicznych. Jeśli nie jesteś z Poznania możemy porozmawiać w formie wideokonferencji.

3. Ustalenia

W ciągu maksymalnie 5 dni od spotkania dostaniesz od nas odpowiedź. Zaprosimy Cię na demo day lub od razu na ustalenie szczegółów i załatwienie formalności.

4. Onboarding

Witaj w ITTI! Pierwszego dnia zapoznasz się z Naszą firmą, Twoim nowym zespołem i projektem

Aplikuj

Dołącz do Nas!


Prosimy o zamieszczenie w CV zgodę na przewarzanie danych osobowych przez ITTI Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko oraz, opcjonalnie, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Rekrutacja:

  ul. Rubież 46, 61-612 Poznań

  Dane rejestracyjne spółki


  Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000186080

  NIP: 781-10-19-801
  REGON: 630400909

  Kapitał Zakładowy: 1 295 000 PLN

  Usługi


  Java Spring

  React.js

  Node.js

  Android

  React Native

  Architektura IT

  Modelowanie procesów

  Projektowanie UX/UI

  Biometria

  Sensory CBRN

  Sieci sensorów

  Detekcja obiektów

  Copyright © 2021 ITTI Sp. z o.o. Polityka Prywatności