POZNAŃ

Scrum Master

Regular


O Nas

Od ponad 20 lat wspieramy firmy i instytucje korzystające z nowoczesnych rozwiązań IT. Dbamy o to, żeby technologia faktycznie wspomagała działalność naszych klientów i dostarczała im realną wartość dodaną. Chcesz być częścią naszego zespołu? Zapoznaj się z poniższą ofertą.

Oferujemy

 • pracę w przyjaznym, zwinnym środowisku przy tworzeniu nowoczesnych narzędzi wspierających przedsiębiorstwa m.in. w zarządzaniu procesem produkcji i magazynowania czy tworzeniu narzędzi dla sektora kosmicznego

 • znaczący wpływ na rozwój i wdrażanie zwinności w organizacji

 • znaczny udział w kształtowaniu własnego środowiska i narzędzi pracy – pracujemy w bardzo otwartej i nastawionej na rozwój osobisty atmosferze

 • możliwe formy zatrudnienia – umowa o prace (na pełen etat) lub B2B

 • budżet szkoleniowy (możliwość uczestnictwa w konferencjach, zakupu kursów online, książek itp.)

 • playroom, ekspres z dobrą kawą, śniadania tematyczne

 • karty Multisport/Benefit

Zakres działań

Twoja rola nie będzie ograniczać się do utrzymania obecnego procesu, ale także do proaktywnego poszukiwania usprawnień przybliżających zespół do większej zwinności, nowych technik i praktyk w celu zwiększenia efektywności i umiejętności zespołu. Będziesz mieć możliwość stałego dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Ponadto w codziennej pracy będziesz pełnił rolę mentora dla zespołów projektowych Agile. Główne zadania to:

 • wspieranie zespołów projektowych w samoorganizacji i komunikacji zgodnie z podejściem zwinnym (Agile)

 • wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy zespołów oraz jakość tworzonych produktów

Oczekiwania

 • minimum 2 lat doświadczenia w pracy związanej z wytwarzaniem oprogramowania

 • minimum rok doświadczenia w koordynowaniu zespołów scrumowych lub innych zwinnych lub zarządzaniu projektami IT

 • teoretyczna oraz praktyczna wiedza na temat dobrych praktyk w Scrum, Agile

 • teoretyczna oraz praktyczna wiedza na temat wytwarzania oprogramowania

 • bardzo dobra organizacja pracy

 • wysokie zdolności komunikacyjne

 • umiejętność rozwiązywania konfliktów

 • zdolności moderacyjne i prezentacyjne

Przyjdź, porozmawiajmy, wierzymy w umiejętności nawet przy niewielkim doświadczeniu :)

Masz pomysł, jak zrobić to lepiej?

 • Dopuszczamy różne kombinacje kompetencji i zadań z tego ogłoszenia. Doskonale rozumiemy, że w tej pracy potrzebne są łącznie różne kompetencje i najczęściej każdy z nas ma jakąś ich część. Dlatego stawiamy na rozwój i współpracę. Czujesz, że pasuje Ci nasze podejście – pomożemy Ci znaleźć Twój obszar, albo sam stwórz swój u nas ;)

 • rekrutacja w toku

APLIKUJ

Jak działamy

Proces rekrutacji


Cenimy Twój czas, dlatego skracamy proces rekrutacji do maksimum. Wierzymy, że lepiej popracować razem i sprawdzić się w działaniu niż prowadzić długi proces. Sprawdź, jak to działa!

1. Aplikacja

 Wyślij do nas swoje CV. Jeśli dopasujemy Twoje umiejętności do aktualnych rekrutacji – na pewno się odezwiemy i zaprosimy Cię na rozmowę do Naszego biura.

2. Rozmowa

Bezpośrednio z Liderem zespołu porozmawiamy o nas i o Tobie. Rozwiążemy wspólnie kilka zadań technicznych. Jeśli nie jesteś z Poznania możemy porozmawiać w formie wideokonferencji.

3. Ustalenia

W ciągu maksymalnie 5 dni od spotkania dostaniesz od nas odpowiedź. Zaprosimy Cię na ustalenie szczegółów i załatwienie formalności.

4. Onboarding

Witaj w ITTI! Pierwszego dnia zapoznasz się z Naszą firmą, Twoim nowym zespołem i projektem

Dlaczego warto?

Nie samą pracą człowiek żyje! My wiemy o tym doskonale, dlatego staramy się troszczyć o Naszych pracowników i chcemy, aby mogli połączyć pracę z wszystkimi innymi, ważnymi aspektami życia.

Elastyczne godziny

Dostosuj swój rytm dnia do pracy. Przychodź wcześniej, albo pośpij sobie chwile dłużej :)

Budżet szkoleniowy

Stawiamy na ciągły rozwój pracowników. Chcesz zakupić literaturę, kursy lub wziąć udział w branżowych konferencjach? Żaden problem!

Karty Multisport

Dbamy nie tylko o rozwój umysłowy – ale także fizyczny. Dlatego dofinansowujemy karty Multisport – korzystaj z tysięcy obiektów sportowych w całej Polsce.

Pyszna kawa

Zawsze dobrej jakości ziarna kawy do ekspresu. Masz ochotę na latte? Cappuccino? Mleko bez laktozy? Zawsze znajdziesz wszystko w naszej kuchni.

Premia za polecenie

Jeśli wśród naszych ofert pracy znajdziesz profil idealnie pasujący do Twojego znajomego – poleć mu pracę z Nami, a my nagrodzimy Ciebie.

Chillout

Czasem po prostu trzeba chwilę odpocząć. Dlatego w wolnej chwili gramy w piłkarzyki albo na Playstation.

Wpływ na działanie

Masz ciekawy pomysł? Chcesz spróbować nowej technologii? A może chcesz o czymś opowiedzieć innym? Jesteśmy otwarci na inicjatywy i innowacyjność.

Wsparcie liderów

Pomysł? Problem? A może zwyczajnie potrzebujesz pogadać? Po prostu powiedz, na pewno pomożemy! A dodatkowo Twój lider zadba o rozwój i regularny feedback.

Imprezy integracyjne

tworzymy zgrany zespół – zarówno w pracy jak i po godzinach. Planszówki, strzelnica a może karaoke? Regularnie spędzamy ze sobą czas nie tylko w biurze.

Aplikuj

Dołącz do Nas!


Prosimy o zamieszczenie w CV zgodę na przewarzanie danych osobowych przez ITTI Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko oraz, opcjonalnie, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Rekrutacja: